Kowalstwo artystyczne Lamo

Firma LAMO istnieje od 20 lat i z powodzeniem prowadzi działalność w branży metalowej na rynku polskim i europejskim. Bogaty park maszynowy, doświadczona załoga, sprawdzeni, rzetelni kooperanci oraz dostawcy składają się na wspólny sukces.

Nasze wyroby można spotkać w całej Polsce, Niemczech, Norwegii, Szwecji a nawet na Majorce. Certyfikaty ISO świadczą o naszej solidności

Zakres produkcji i świadczonych usług naszej firmy:

- wyrób ogrodzeń ( płot, brama, furtka ) z montażem na indywidualne zamówienia i seryjne,
- wyrób schodów zewnętrznych i wewnętrznych z montażem na indywidualne zamówienia; stopnie z drewna, granitu, szkła; balustrady ze stali zwykłej, nierdzewnej, aluminium, szkła bezpiecznego,
- wyrób lekkich zadaszeń tarasów, balkonów, ganków z montażem na indywidualne zamówienia. Dachy z poliwęglanu komorowego lub szkła bezpiecznego.
- wyrób balustrad tarasowych i schodowych z montażem na indywidualne zamówienia ze stali zwykłej, nierdzewnej, aluminium, szkła bezpiecznego,
- wyrób mebli ogrodowych: stoły, krzesła, ławy, pawilony, lampy wg wzorów z galerii lub na indywidualne zamówienie.
- inne konstrukcje stalowe np. balkony z podestem drewnianym,granitowym; stoły ze stali nierdzewnej z granitowym blatem.
 

Wszystkie wyroby są zabezpieczone antykorozyjnie; do zewnętrznego użytku dodatkowo cynkowane ogniowo, pozostałe malowane elektrostatycznie na mokro lub proszkowo na wybrany kolor.
 

Wykonujemy usługi:
- renowacji ogrodzeń, balustrad i innych stalowych wyrobów,
- malarskie w nowoczesnej malarni proszkowej z 8 metrowym piecem.

Zapraszamy do naszych galerii fotograficznych, prosimy o zapytania ofertowe - otrzymacie Państwo pełną i rzetelną odpowiedź. Nasi technicy dokonają u Państwa pomiarów, pracownicy wykonają zamówiony produkt a montażyści dostarczą i zamontują pod wskazanym adresem.


 

 
Eleganckie ogrodzenie wykonane ze stali z elementami szkła ozdobnego; brama otwierana automatycznie siłownikiem. Dodatkowo wykonano pasującą do całości skrzynkę pocztową. Furtka zawiera elektrozamek i domofon.

 
Schody kręcone bardzo często dodają uroku wnętrzom naszych domów. Stopnie wykonane z drewna bukowego.

 
Zadaszenie nad drzwi. Chroni przed deszczem, ale również dodaje uroku wkomponowując się w styl architektoniczny. Wykonane ze stali. Pokryte płytą poliwęglanową całkowicie odporną na działanie warunków atmosferycznych. Dodatkowego uroku dodają stylowe lampy.
var oElem= document.getElementById("rollover_zapytanie"); setInterval("changeTransparence(oElem)", 100); -->