Ogrody zimowe

Zaprojektowany z najwyższą starannością, stworzony ze świetnych materiałów odznaczających się jakością i trwałością ogród zimowy zwiększa powierzchnię mieszkalną domu. Stosowane przez markę Lamo rozwiązania techniczne powodują, że wykonane przez nas konstrukcje są estetyczne, pozwalają na optymalne nasłonecznienie przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności (izolacja termiczna oraz ochrona przed wiatrem i wilgocią) ogrodów zimowych.Czytaj dalej

 • Estetyczny wygląd
 • Wykonany ze stali
 • Wykonany z aluminium
 • Montowany w ziemi
 • Gwarancja stabilności
 • Pokryty farbą proszkową

Dostępne kolory:

 • 9005
 • 9016
 • 9023
 • 7016
 • 8014

Piękne ogrody zimowe z aluminium lub stali

Wieloletnie doświadczenie i bogaty park maszynowy umożliwia nam realizowanie różnorodnych kształtów i form ogrodów zimowych – od prostych, jednospadowych po skomplikowane, o wielokątnej podstawie i wielospadowym dachu. Stosujemy krokwie o różnych przekrojach, w zależności od wymaganej nośności, uwarunkowanej rodzajem wypełnień oraz rozmiarami werandy.

System zawiera całą gamę elementów pozwalających na nadanie konstrukcji nowoczesnego lub tradycyjnego wyglądu. Profile wykonane ze stali lub aluminium możemy pomalować proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. Zabezpieczone tym sposobem elementy charakteryzują się trwałością barw oraz odpornością na działania mechaniczne.

 

Ogrody zimowe Lamo

Ogrody zimowe cieszą się coraz większą popularnością na świecie i od niedawna w Polsce. Istotnym aspektem tego typu rozwiązań jest oprócz walorów estetycznych także powiększenie powierzchni użytkowej, jak również poprawa mikroklimatu.

Marka Lamo wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom i panującym trendom, z powodzeniem realizuje projekty ogrodów zimowych, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i doskonale wyposażony park maszynowy.

Jeżeli jesteś zainteresowany ogrodem zimowym w Twoim domu, skontaktuj się z Lamo. Kompleksowo zrealizujemy projekt. Wyślij do nas zapytanie za pomocą formularza, a nasi projektanci dokonają niezbędnych pomiarów, stworzą projekt wraz z wizualizacją, który zostanie zrealizowany po Twojej akceptacji. Montażyści dowiozą konstrukcję we wskazane miejsce i zainstalują, zachowując najwyższe normy.

Oprócz designerskich ogrodów zimowych wykonujemy altany ogrodowe, ogrodzenia zarówno ze stali jak i z aluminium, meble metalowe, czy zadaszenia tarasowe. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.

Ogrody zimowe Lamo
Powiązane produkty
Altany

Altana metalowa łączy w sobie funkcjonalność oraz elegancję właściwą dla nowoczesnych konstrukcji. W rezultacie stanowi…

Palenisko ogrodowe LF-01

Palenisko ogrodowe z wysokiej jakości stali, które po sezonie można złożyć lub zawiesić na ścianie…

Podstawa do parasola ogrodowego LB-01

Praktyczna i uniwersalna podstawa do parasola ogrodowego ze stali to doskonałe rozwiązanie do ogrodu. Teraz…

Podstawa do parasola ogrodowego LB-02

Solidna podstawa do parasola ogrodowego to skuteczny sposób na umiejscowienie nawet dużej konstrukcji, która ochroni…

Stojak do parasola ogrodowego LBA-01

Uniwersalny stojak do parasola ogrodowego w komplecie z bazą umieszczoną w gruncie nie pozwoli odlecieć…

Szklarnie aluminiowe

Marka Lamo zmienia tradycyjny pogląd na przydomowe szklarnie. Nie jest to już wymagający dużo codziennej…

Zadaszenia tarasowe

Szukasz miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować? Chcesz cieszyć się swoim ogrodem i naturą?…

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×
×
Wpisz wyszukiwaną frazę
×