B2B

Jesteś dystrybutorem lub sprzedawcą? A może inwestorem, który chce zrealizować indywidualny projekt? Zostań partnerem biznesowym Lamo i skorzystaj z atrakcyjnych warunków współpracy.

Firma Lamo proponuje szereg udogodnień, które poszerzą Twoje możliwości. Wieloletnie doświadczenie, wiedza oraz zespół wysokiej klasy specjalistów to gwarancja sukcesu Twojego projektu.

Zapewniamy kompleksową obsługę, rozwiążemy wszelkie problemy techniczne i urealnimy każdą wizję.

Współpracując z naszymi partnerami stawiamy przede wszystkim na elastyczność, solidność oraz terminowość. Jeżeli poszukujesz najwyższej jakości obsługi i wykonania projektu to skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z atrakcyjnych warunków współpracy i wybierz to, co najbardziej Ci odpowiada.

Zapraszamy do współpracy!

B2B Lamo

White Label

W ramach usługi White Label oferujemy produkcję według Twojej koncepcji. Jeżeli chcesz dystrybuować nasze rozwiązania pod własną marką, nie musisz się martwić wstępnymi zamówieniami towaru i wynajmem magazynów. Do każdego partnera biznesowego podchodzimy indywidualnie, dlatego działamy na wspólnie ustalonych warunkach. Produkty mogą posiadać Twoje znaki firmowe lub być zupełnie nieoznaczone. Wybór należy do Ciebie.

Produkt na miarę

Jako producent jesteśmy w stanie stworzyć linię produktów uwzględniającą Twoje wszystkie życzenia. Najpierw wspólnie ustalamy szczegóły dotyczące poszukiwanego przez Ciebie produktu. Następnie tworzymy projekt składający się z rysunków i informacji technicznych. W momencie, gdy zostanie on zaakceptowany, rozpoczynamy produkcję, a do Ciebie trafiają gotowe rozwiązania.

Nasz dział obsługi klienta chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące współpracy. Możesz wysłać do nas wiadomość e-mail lub skontaktować się z nami telefonicznie. Zapraszamy również do naszego biura, gdzie usiądziemy do rozmowy przy filiżance kawy.

Partition walls Lamo
Wpisz wyszukiwaną frazę
×