Balustrady

Balustrada nie tylko zapewnia bezpieczeństwo, ale ma również wpływ na estetykę wnętrza i budynku. Lamo wykonuje metalowe balustrady balkonowe w wielu przyciągających wzrok wariantach. Konstrukcje powstają z materiału, który z łatwością poddaje się obróbce. Dzięki temu możemy uzyskać praktycznie każdy pożądany kształt. Surowy charakter stali doskonale komponuje się ze szkłem oraz drewnem, które mogą stanowić wypełnienie konstrukcji balustradowych. Istnieje również możliwość pomalowania ich proszkowo na wybrany kolor z palety RAL. Wyjątkowo odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne balustrady schodowe, świetnie prezentują się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Jeśli nie odnajdujesz odpowiedniego dla siebie wzoru wśród naszych propozycji, chętnie zaprojektujemy balustradę według Twojego pomysłu. Charakter, wygląd oraz parametry techniczne naszych rozwiązań są zawsze dostosowywane do indywidualnych potrzeb Klientów. Marka Lamo dba o zachowanie równowagi pomiędzy walorami estetycznymi oraz użytecznością produktów. Możesz mieć pewność, że projekt będzie dopasowany do aranżacji wnętrza bądź elewacji domu. Nieustannie śledzimy najnowsze trendy w branży budowniczej. Balustrada balkonowa będzie się charakteryzować wyjątkowym designem oraz wysoką odpornością na różnorodne czynniki.

Proponowane konstrukcje stanowią idealne wykończenie zarówno eleganckich budynków mieszkalnych, jak i obiektów użyteczności publicznej. Połączenie formy i funkcji powoduje, że rozwiązania Lamo inspirują, są nowoczesne oraz bez wątpienia stanowią o wyjątkowym charakterze wnętrza. Wyszukane wzornictwo, bezkonkurencyjna jakość, błyskawiczny montaż i szczególne bezpieczeństwo – to wyróżniki balustrad wewnętrznych i zewnętrznych Lamo. Poświęć kilka minut i odkryj nasz szeroki asortyment.

Produkty z tej kategorii

Poręcz schodowa metalowa

W jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom schodów, a co więcej podkreślić minimalistyczny styl wnętrza? Poręcz…

Wpisz wyszukiwaną frazę
×