Balustrady na schody

Balustrady na schody nowoczesne, loftowe czy klasyczne, z ornamentami dekoracyjnymi? Znajdziesz u nas propozycje, które w pełni będą dopasowane do otoczenia. Poręcze schodowe Lamo mogą być montowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wysoka jakość materiałów, z których produkujemy te rozwiązania sprawia, że doskonale będą spełniać swoją rolę w domach prywatnych oraz obiektach użyteczności publicznej. Czytaj dalej

 • Estetyczny wygląd
 • Wykonany ze stali
 • Wykonany z aluminium
 • Gwarancja stabilności
 • Do domu i przestrzeni publicznej
 • Pokryty farbą proszkową

Dostępne kolory:

 • 9005
 • 9016
 • 9023
 • 7016
 • 8014

Balustrada na schody w stylu klasycznym czy nowoczesnym?

Wykonane ze stali czy aluminium balustrady schodowe są nie tylko trwałe, ale również prezentują się elegancko i estetycznie. Poręcze schodowe mogą być pomalowane proszkowo na jeden z wielu kolorów z palety RAL. Wówczas oprócz spersonalizowanego wyglądu zyskują również dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Bogaty park maszynowy Lamo pozwala nam z najwyższą precyzją zadbać nawet o najmniejsze elementy balustrady schodowej. Możesz być pewien, że każdy detal będzie odpowiednio dopracowany. Łączymy wieloletnią praktykę i doświadczenie z nowoczesną technologią, dzięki czemu balustrady schodowe Lamo cechują się doskonałą jakością i pięknem.

Wśród zatrudnionych specjalistów Lamo są również fachowcy zajmujący się kowalstwem artystycznym. Dzięki temu możemy stworzyć balustrady na schody kute, zdobione pięknymi, unikalnymi ornamentami. Detale roślinne lub figury geometryczne wkomponowane w konstrukcję balustrady schodowej z pewnością zwrócą uwagę domowników i gości. Wypełnienie między poszczególnymi profilami bądź tralkami może stanowić szkło, metal lub drewno.

Indoor balustrade Lamo

Nasze działania cechuje kompleksowość. Zapewniamy pełną obsługę od projektu po montaż, podchodząc do każdej realizacji indywidualnie.

Wykwalifikowani doradcy Lamo pomogą wybrać najbardziej odpowiednie elementy balustrady schodowej.

Jeżeli nie znajdziesz u nas odpowiedniego dla siebie wzoru, nasi projektanci stworzą dla Ciebie indywidualny projekt. Zanim podejmiesz decyzję o wyborze balustrady na schody, zobaczysz ją na specjalnie przygotowanej wizualizacji.

Gdy produkt będzie już gotowy, balustradę schodową przywieziemy i zainstalujemy we wskazanym miejscu.

Zobacz balustrady schodowe marki Lamo w formie klasycznej, nowoczesnej, loftowej czy industrialnej.

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Zapraszamy również do obejrzenia naszych realizacji. Marka Lamo to nie tylko balustrady. Możemy wykonać dla Ciebie schody samonośne, schody kręcone, jak również wiele konstrukcji stalowych.

Stair balustrade and railing Lamo
Powiązane produkty
Balustrady wewnętrzne

Balustrada wewnętrzna to nie tylko niezbędny element zabezpieczający, ale często ważny detal nadający charakteru aranżacji…

Poręcz schodowa metalowa

W jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom schodów, a co więcej podkreślić minimalistyczny styl wnętrza? Poręcz…

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×
×
Wpisz wyszukiwaną frazę
×