Balustrady wewnętrzne

Balustrada wewnętrzna to nie tylko niezbędny element zabezpieczający, ale często ważny detal nadający charakteru aranżacji mieszkania czy domu. Dlatego marka Lamo oferuje balustrady metalowe w wielu efektownych wariantach stylistycznych. Konstrukcje powstają w oparciu o materiały łatwe w obróbce, dzięki czemu są dowolnie formowane. Co więcej, wysokiej jakości komponenty, z których tworzymy barierki na schody wyróżniają się wyjątkową odpornością na działanie szkodliwych czynników oraz uszkodzenia mechaniczne, dlatego nasze balustrady spełniają swoją funkcję przez wiele lat. Czytaj dalej

 • Estetyczny wygląd
 • Wykonany ze stali
 • Wykonany z aluminium
 • Gwarancja stabilności
 • Do domu i przestrzeni publicznej
 • Pokryty farbą proszkową

Dostępne kolory:

 • 9005
 • 9016
 • 9023
 • 7016
 • 8014

Balustrady wewnętrzne Lamo tworzymy z metali

Surowy, industrialny charakter balustrad wewnętrznych doskonale komponuje się ze szkłem i drewnem. Na estetykę barierek  ma wpływ również rodzaj wykończenia materiału. Stal poddajemy polerowaniu bądź szlifowaniu, możemy także pomalować ją proszkowo na jeden z wielu kolorów palety RAL.

Fenomenalnie prezentują się balustrady ze stali nierdzewnej. Co więcej, są niezwykle odporne na zniszczenie, więc możesz korzystać z nich przez długie lata.

Zatrudniamy doświadczonych specjalistów zajmujących się kowalstwem artystycznym, co może zainteresować miłośników stylu klasycznego. Piękne i niepowtarzalne wypełnienia balustrad wewnętrznych stanowią oryginalny element wystroju.

Wzór, wygląd oraz parametry techniczne naszych wyrobów dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Kładziemy nacisk na zachowanie równowagi pomiędzy walorami estetycznymi oraz użytkowymi rozwiązań Lamo, a zarazem o dopasowanie projektu do aranżacji wnętrza.

Projektując, wykonując i montując balustrady wewnętrzne, nasza firma korzysta z wieloletniego doświadczenia oraz wiedzy swoich projektantów. Proponujemy wyszukane i oryginalne rozwiązania, zgodne z oczekiwaniami Zleceniodawców.

Indoor balustrade Lamo

Zapoznaj się z realizacjami balustrad wewnętrznych marki Lamo. Jeśli masz pomysł, który moglibyśmy zrealizować – skontaktuj się z nami.

Z przyjemnością zaprezentujemy koncepcje na doskonałe rozwiązanie, przedstawimy wstępną kalkulację kosztów i wykonamy projekt z wizualizacją, dzięki której zobaczysz efekt końcowy jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Z powodzeniem wykonujemy także balustrady wewnętrzne w budynkach użyteczności publicznej, jak hale sportowe czy baseny.

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta Lamo.

Balustrady to jedna z wielu gałęzi naszej działalności. Wykonujemy również inne elementy ze stali i aluminium.

Potrzebujesz stolarki okiennej lub solidnych, aluminiowych drzwi? Być może chciałbyś podzielić swoją przestrzeń w ergonomiczny i stylowy sposób – zobacz ścianki działowe ze szkła i aluminium Lamo.

Metal stair balustrades and railings Lamo
Powiązane produkty
Balustrady na schody

Balustrady na schody nowoczesne, loftowe czy klasyczne, z ornamentami dekoracyjnymi? Znajdziesz u nas propozycje, które…

Poręcz schodowa metalowa

W jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom schodów, a co więcej podkreślić minimalistyczny styl wnętrza? Poręcz…

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×
×
Wpisz wyszukiwaną frazę
×