Balustrady zewnętrzne

Zewnętrzne balustrady marki Lamo doskonale zabezpieczą schody, balkon, taras czy wejście do domu. Oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji, którą jest bezpieczeństwo, dodatkowo świetnie się prezentują. Czytaj dalej

 • Estetyczny wygląd
 • Wykonany ze stali
 • Montowany w ziemi
 • Gwarancja stabilności
 • Do domu i przestrzeni publicznej
 • Pokryty farbą proszkową

Dostępne kolory:

 • 9005
 • 9016
 • 9023
 • 7016
 • 8014

Funkcjonalne balustrady zewnętrzne z wysokiej jakości metali

Balustrady zewnętrzne marki Lamo są wykonane z wysokiej jakości materiałów. To bardzo istotne, gdyż nieustannie są narażone na działanie warunków atmosferycznych. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły barierek zewnętrznych. Wypełnienie wykonujemy z różnego rodzaju materiałów – szkło, drewno, metal.

Przygotujemy zarówno balustrady w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Tylko od Ciebie zależy jak będzie się prezentował efekt końcowy. Solidne konstrukcje Lamo charakteryzują się precyzyjnie połączonymi elementami o estetycznym wyglądzie.

To gwarancja nie tylko komfortu użytkowania, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. Dokładamy wszelkich starań, by nasze balustrady zewnętrzne z metalu spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Każdy element ze stali lub aluminium, który narażony jest na działanie warunków atmosferycznych powinien być szczególnie zabezpieczony przed niszczeniem. Balustrady zewnętrzne marki Lamo są malowane proszkowo na kilkanaście kolorów z palety RAL. Dzięki temu produkt zyskuje dodatkową ochronę przed korozją, a co więcej można dopasować jego barwę do bryły budynku. Biorąc pod uwagę najnowsze trendy proponujemy również balustrady zewnętrzne ze stali nierdzewnej oraz szlifowane i zabezpieczone lakierem.

Balustrady balkonowe Lamo

Zanim rozpoczniemy z Tobą współpracę, indywidualnie ustalamy szczegóły realizacji zlecenia. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać balustrady zewnętrzne zgodnie z preferencjami Klienta.

Wieloletnie doświadczenie oraz mnóstwo udanych projektów pozwala nam na podejmowanie wielu niestandardowych zadań.

W Lamo posługujemy się nowoczesnymi technologiami, ale również tradycyjnymi, które zostały wielokrotnie sprawdzone.

Po akceptacji przedstawionego przez nas projektu, przechodzimy do realizacji określając niezbędny czas. Kiedy wszystkie elementy balustrady są gotowe, nie musisz martwić się o transport i montaż.

Zainstalujemy ją za Ciebie i damy gwarancję stabilności.

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta Lamo.

Zobacz nasze realizacje i skorzystaj z usług, jakie z powodzeniem świadczymy.

Balustrada zewnętrzna Lamo
Powiązane produkty
Balustrady balkonowe

Balustrada balkonowa to element nie tylko zabezpieczający otwartą przestrzeń położoną na wysokości, ale też często…

Balustrady na schody

Balustrady na schody nowoczesne, loftowe czy klasyczne, z ornamentami dekoracyjnymi? Znajdziesz u nas propozycje, które…

Balustrady wewnętrzne

Balustrada wewnętrzna to nie tylko niezbędny element zabezpieczający, ale często ważny detal nadający charakteru aranżacji…

Poręcz schodowa metalowa

W jaki sposób zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom schodów, a co więcej podkreślić minimalistyczny styl wnętrza? Poręcz…

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×
×
Wpisz wyszukiwaną frazę
×