Ogrodzenia stalowe i aluminiowe – bezpieczeństwo i Twój własny design

Ogrodzenia stalowe i aluminiowe – bezpieczeństwo i Twój własny design
20 grudnia 2018

Ogrodzenia ze stali lub aluminium są trwalsze niż drewniane sztachety – to nic odkrywczego, w końcu drewno butwieje i blaknie, nie jest odporne na słońce, deszcz czy uszkodzenia mechaniczne. Jednak czy ogrodzenia aluminiowe mogą być także bardziej estetyczne i lepiej wpasowywać się w wygląd domu i aranżację ogrodu? Zobacz sam!

Projekt to podstawa – ogrodzenie dopasowane do Ciebie

Oferta marki Lamo to nie sztywne ogrodzenia panelowe, lecz otwarcie na Twoje pomysły i wymagania terenu. Markę charakteryzuje gotowość do sprostania nawet bardzo wyszukanym pomysłom i projektowania na zamówienie różnego rodzaju przęseł ogrodzeniowych, bram, pergoli śmietnikowych i dowolnych innych elementów systemu ogrodzeniowego. Co to oznacza? Doskonałe współgranie stylów – Twój piękny dom czy ogród zrobi jeszcze lepsze wrażenie, jeżeli dobierzesz równie świetnie wyglądające ogrodzenie metalowe. Inspiracje nowoczesną architekturą i pomysłowość, w połączeniu z wyrafinowanymi umiejętnościami metaloplastycznymi pracowników Lamo pozwalają zrealizować dowolne fantazje Twojej artystycznej duszy. Dobierz kolor z palety RAL, wykończenia górne, wygląd słupków i narożników, wypełnienie środkowej części ogrodzenia, aż po wygląd klamek czy skrzynki pocztowej. Nawet, jeżeli nie masz gotowych pomysłów, projektanci pomogą Ci wybrać wzór i zdecydować się na projekt ogrodzenia aluminiowego czy stalowego, który będzie estetyczny i funkcjonalny.

Nie tylko wygląd się liczy – dlaczego warto wybrać ogrodzenie metalowe?

Marka Lamo oferuje ogrodzenia i bramy z aluminium oraz stali. Cechy metalowych paneli ogrodzeniowych, takie jak wytrzymałość i odporność na działanie promieni słonecznych, deszcz i inne wyzwania pogodowe, pociągają za sobą wiele zalet. Wśród nich jest przede wszystkim bezpieczeństwo – ogrodzenie stanowi mocną zaporę, przez którą nie przedostaną się chociażby nieproszone zwierzęta – oraz długookresowe oszczędności, ponieważ trwała konstrukcja to brak wydatków na renowację (często wymaganą przy płotach drewnianych). Solidne zabezpieczenie na lata stanowi także dodatkowa powłoka z farby proszkowej, dzięki której ogrodzenie nie poddaje się korozji i nie blaknie. Aby mieć pewność co do jakości produktu, proces produkcji poddawany jest kontroli na każdym etapie.

Ogrodzenie – kluczowy element posesji

Każdy porządny dom i działka musi mieć ogrodzenie. Wyznaczenie najdalszych granic swojej prywatności i zapewnienie sobie bezpieczeństwa to podstawowe funkcje, ale ogrodzenia ze stali i aluminium pokazują, że na tym się nie kończy – solidny płot to również ładny płot. W końcu wszyscy dbają także o stylowy wygląd swoich posesji, a ogrodzenie metalowe od razu rzuca się w oczy każdemu odwiedzającemu, powinno zatem manifestować gust właściciela. Inwestycja w solidne ogrodzenie aluminiowe czy stalowe jest również opłacalna, ponieważ oznacza ograniczenie wydatków na konserwację bądź renowację (czy ewentualną pełną wymianę). Jest to więc optymalne rozwiązanie dla każdego ceniącego praktyczność, funkcjonalność oraz stylowość swojej posesji.

Wpisz wyszukiwaną frazę
×