Balkony

Balkon to jeden z najważniejszych elementów budynku. Powinien być dostosowany do jego charakteru – stanowić ozdobę, a nie przytłaczać całość. Balkony stalowe marki Lamo w pełni spełniają ten warunek. Czytaj dalej

  • Estetyczny wygląd
  • Wykonany ze stali
  • Gwarancja stabilności
  • Do domu i przestrzeni publicznej

Dostępne kolory:

  • 9005
  • 9016
  • 9023
  • 7016
  • 8014

Balkony stalowe – bezpieczeństwo i design w jednym

Jeśli do tej pory nie posiadałeś balkonu albo masz jedynie jego marny substytut, wybierz rozwiązanie, które łatwo, tanio i szybko podniesie komfort oraz wartość każdego mieszkania.

Balkony stalowe marki Lamo to estetyczne, bezpieczne i trwałe miejsce do relaksu po ciężkim dniu pracy. Z łatwością i niewielkim kosztem zastąpi ogródek czy skrawek zieleni, bez potrzeby wychodzenia z domu.

W projektowaniu i wykonaniu balkonów ze stali wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie oraz bogaty park maszynowy. Silne rusztowanie nośne wsparte na solidnych fundamentach to gwarancja bezpieczeństwa.

Nie zapomnieliśmy również o odpowiednim zabezpieczeniu konstrukcji. Balkon ciągle narażony na działanie warunków atmosferycznych, spełnia swoją funkcję przez długie lata.

Balustrady wykonujemy w całości ze stali (ażurowe) lub jako konstrukcję stalową z wybranym wypełnieniem (szkło, drewno). Elementy stalowe są malowane proszkowo w kilkunastu kolorach z palety RAL.

Steel balconies Lamo

Współpraca z architektami oraz deweloperami spowodowała, że nie boimy się indywidualnych projektów. Skontaktuj się z nami, powiedz czego oczekujesz, a specjaliści Lamo zaprojektują dla Ciebie stalową konstrukcję balkonową.

Kompleksowo wyliczymy koszty całej konstrukcji, transportu, a także montażu. Każdy etap realizacji zlecenia konsultujemy z Klientem.

Skorzystaj z formularza ofertowego lub zadzwoń do biura obsługi klienta.

Marka Lamo w swojej bogatej ofercie posiada także balustrady balkonowe, zadaszenia, stolarkę aluminiową, a także meble metalowe i akcesoria.

Każdy element dopasujemy do całości, by tworzył spójną estetycznie linię. Nie musisz się obawiać, że ogrodzenie nie będzie pasowało do bramy czy furtki, a konstrukcja balkonowa do balustrady.

Wysokiej klasy specjaliści służą również pomocą, świadcząc szereg usług, m.in. projektowanie, serwis, renowacja czy malowanie metodą proszkową. Gwarantujemy, że znajdziemy wyjście z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Steel balcony construction Lamo
Powiązane produkty
Altany

Altana metalowa łączy w sobie funkcjonalność oraz elegancję właściwą dla nowoczesnych konstrukcji. W rezultacie stanowi…

Antresole

Antresola znacznie powiększa przestrzeń użytkową, a podzielenie jej na dwa poziomy pozwala na różne punkty…

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×
×
Wpisz wyszukiwaną frazę
×