Nogi do stołu

Poszukujesz podstawy do stołu, która spełni Twoje oczekiwania? Chcesz stać się właścicielem solidnych nóg stołowych, które staną się punktem wyjścia do zbudowania wytrzymałego mebla? Jeśli tak, to trafiłeś pod dobry adres. Marka Lamo oferuje kilka modeli metalowych nóg do stołu, które cechuje wysoka jakość wykonania i nowoczesny design.

W ofercie Lamo znajdują się nogi do stołów wykonane z największą precyzją i dbałością o szczegóły techniczne. Elementy meblowe produkujemy m.in. z aluminium, metalu, stali nierdzewnej lub lakierowanej. Dodatkowo możemy je pomalować metodą proszkową na dowolny kolor z palety RAL. Do każdego projektu podchodzimy z największą precyzją. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą awangardowych form, czy stronnikiem klasycznych rozwiązań, poniżej znajdziesz nogi do stołu, które przypadną Ci do gustu.

Aby łatwiej było wybrać odpowiednie nogi do stołu z metalu, poniżej umieściliśmy kilka modeli. Stelaże zbudowane są z metalowych profili, których wielkość możesz wybrać. Każdy również może być pomalowany proszkowo na kolor z palety RAL. Tylko od Ciebie zależy jakiego rodzaju blat uwieńczy dzieło. Drewniany, kamienny, a może z tworzywa sztucznego? Tę decyzję pozostawiamy tylko i wyłącznie Twoim gustom. Metalowe nogi do stołu Lamo świetnie będą się komponować z każdym rodzajem tworzywa i zapewnią stabilność całej konstrukcji.

Jeśli nie znalazłeś idealnych dla siebie metalowych nóg do stołu poniżej, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Chętnie wykonamy dla Ciebie indywidualny i niepowtarzalny projekt.

Produkty z tej kategorii

Nogi do stołu Hairpin 2

Klasyka designu – stylowe nogi do stołu typu Hairpin wykonane z wysokiej jakości stali. Po…

Nogi do stołu Hairpin 3

Klasyka designu – stylowe nogi do stołu typu Hairpin wykonane z wysokiej jakości stali. Z…

Nogi do stołu Loft

Niewątpliwie fundamentem każdego stołu są nogi. Marka Lamo przedstawia szeroką gamę industrialnych nóg stalowych. To…

Nogi do stołu Loft II

Niewątpliwie fundamentem każdego stołu są nogi. Muszą być solidne i stabilne, ale także efektowne. To…

Nogi do stołu Simple

Nogi metalowe do stołu o prostym, kwadratowym profilu pozwolą Ci na stworzenie klasycznego mebla, zawsze…

Nogi do stołu Simple Corner

Metalowe nogi do stołu o prostym, kwadratowym profilu pozwolą Ci na stworzenie klasycznego mebla, zawsze…

Nogi do stołu X

Noga do stołu w kształcie litery X wykonana z wysokiej jakości stali jest z pewnością…

Wpisz wyszukiwaną frazę
×