Nogi do stołu Loft II

Kod produktu: LT-02-A-EE-9005

Niewątpliwie fundamentem każdego stołu są nogi. Muszą być solidne i stabilne, ale także efektowne. To one świadczą o charakterze mebla. Dzięki nim Twój stół przyciągnie wzrok gości oraz stanie się elementem dekoracyjnym wystroju każdego wnętrza. Co więcej Lamo proponuje konstrukcję, dzięki której stworzysz swój indywidualny projekt. Czytaj dalej

  • Estetyczny wygląd
  • Wykonany ze stali
  • Gwarancja stabilności
  • Pokryty farbą proszkową

Dostępne kolory:

  • 9005
  • 7016
  • 9016

Designerskie nogi do stołu

Nogi do mebli marki Lamo wykonane z profili i płaskownika doskonale będą się prezentować przede wszystkim w industrialnych oraz nowoczesnych aranżacjach. Ponadto klasyczny kształt daje nieograniczone możliwości i pozwala na swobodną kreatywność projektantów.

Blat ze szkła, kamienia czy drewna – każdy będzie wyglądał wyjątkowo i przyciągnie uwagę. Nogi do stołu można pomalować na jeden z kilku kolorów z palety RAL.

Biurko w industrialnym stylu czy okazały stół w jadalni to meble, które fenomenalnie podkreślą charakter wnętrza. Dzięki temu, że element jest wykonany ze stali można z nich stworzyć również mebel ogrodowy czy na taras. Co więcej zabezpieczone powłoką farby proszkowej, nie ulegają działaniu czynników atmosferycznych.

Nogi do stołu marki Lamo są dostępne w kilkunastu wariantach oraz kształtach. Ponadto proponujemy industrialne krzesła i hokery oraz metalowe regały. Kształt, kolor oraz dodatki możesz dobrać zgodnie z Twoimi upodobaniami, a my zaprojektujemy i wykonamy całość. Możesz być pewien, że Twój mebel będzie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Table leg HLT-02 Loft II Lamo

Metalowe nogi do stołu – montaż

Montaż nóg do stołu jest niezwykle prosty. Konstrukcja jest bardzo stabilna i jednocześnie prosta w montażu. Na początku trzeba zadecydować z jakiego materiału będzie blat (drewno, szkło, tworzywo sztuczne, kamień). Następnie dobrać odpowiednie śruby.

W kolejnym kroku przykładamy nogi w miejsca, gdzie mają zostać one przytwierdzone oraz umieszczamy w fabrycznie przygotowanych otworach w płaskowniku śruby montażowe. Przykręcamy i stół gotowy. Pamiętaj, że jeśli blat jest długi, warto zastanowić się nad zamontowaniem trzech, a nie dwóch konstrukcji. Wówczas mebel będzie stabilny i nie załamie się pod nawet sporym obciążeniem.

Noga do stołu została wykonana z wysokiej jakości stali. Wszystkie spawy zewnętrzne są starannie wyszlifowane, w konsekwencji całość wygląda bardzo estetycznie. Surowy kształt powstał z profili zamkniętych. Górna część to płaskownik (100×3 mm) z fabrycznie wywierconymi otworami do przykręcenia blatu.

Nogi metalowe Lamo są malowane proszkowo na jeden z kilku wybranych kolorów palety RAL. W konsekwencji tak zakonserwowany produkt można z powodzeniem zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Co więcej nogi do mebli będą spełniały swoją funkcję przez długi czas.

Furniture legs HLT-02 Loft II Lamo
Powiązane produkty
Nogi do stołu Hairpin 2

Klasyka designu – stylowe nogi do stołu typu Hairpin wykonane z wysokiej jakości stali. Po…

Nogi do stołu Hairpin 3

Klasyka designu – stylowe nogi do stołu typu Hairpin wykonane z wysokiej jakości stali. Z…

Nogi do stołu Loft

Niewątpliwie fundamentem każdego stołu są nogi. Marka Lamo przedstawia szeroką gamę industrialnych nóg stalowych. To…

Nogi do stołu Simple

Nogi metalowe do stołu o prostym, kwadratowym profilu pozwolą Ci na stworzenie klasycznego mebla, zawsze…

Nogi do stołu Simple Corner

Metalowe nogi do stołu o prostym, kwadratowym profilu pozwolą Ci na stworzenie klasycznego mebla, zawsze…

Nogi do stołu X

Noga do stołu w kształcie litery X wykonana z wysokiej jakości stali jest z pewnością…

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×
×
Wpisz wyszukiwaną frazę
×