Nogi do stołu Loft

Kod produktu: LT-01-A-EE-9005

Niewątpliwie fundamentem każdego stołu są nogi. Marka Lamo przedstawia szeroką gamę industrialnych nóg stalowych. To dzięki nim mebel przyciągnie wzrok każdego gościa i stanie się nie tylko podporą blatu, ale przede wszystkim elementem dekoracyjnym wystroju każdej jadalni. Nogi stalowe to ostatni krzyk mody! Czytaj dalej

  • Estetyczny wygląd
  • Wykonany ze stali
  • Montowany w ziemi
  • Gwarancja stabilności
  • Do domu i przestrzeni publicznej
  • Pokryty farbą proszkową

Dostępne kolory:

  • 9005
  • 7016
  • 9016

Noga do stołu Loft

Zimna stal w połączeniu z ciepłym drewnem lub surowym kamieniem to idealna całość, nadająca charakter każdemu pomieszczeniu. Przede wszystkim od Ciebie zależy, czy wybierzesz stal malowaną na jeden z kolorów palety RAL, szlifowaną i lakierowaną, czy pokrytą rdzą i zabezpieczoną przed brudzeniem.

Co więcej industrialne nogi do stołu marki Lamo odmienią Twoje wnętrze. Idealnie nadają się do samodzielnego tworzenia niebanalnych mebli: stołów, stolików kawowych, szafek, biurek, itp. Przede wszystkim są niezwykle uniwersalne. Prosty kształt ramy z jednej strony przyciąga uwagę, a z drugiej podkreśla materiał, z którego wykonano blat.

Biurko w industrialnym stylu czy okazały stół w jadalni to meble, które fenomenalnie podkreślą charakter wnętrza. Dzięki temu, że element jest wykonany ze stali można z nich stworzyć również mebel ogrodowy czy na taras. Dodatkowo zabezpieczone powłoką z farby proszkowej, nie ulegają działaniu czynników atmosferycznych.

Marka Lamo oferuje także designerskie, metalowe regały oraz krzesła i hokery ze stali. Stworzyliśmy całą kolekcję mebli metalowych i akcesoriów, którą każdy może dopasować do własnych upodobań i potrzeb.

Steel table legs Lamo

Nogi stalowe do stołu – łatwość montażu

Montaż stalowych nóg do stołu jest niezwykle prosty. Konstrukcja jest bardzo stabilna i jednocześnie prosta w montażu.

Na początku trzeba zadecydować z jakiego materiału będzie blat (drewno, szkło, tworzywo sztuczne, kamień). Następnie dobrać odpowiednie śruby. W kolejnym kroku przykładamy nogi w miejsca, gdzie mają zostać one przytwierdzone oraz umieszczamy w fabrycznie przygotowanych otworach śruby montażowe. Przykręcamy i stół gotowy.

Pamiętaj, że jeśli blat jest długi, warto zastanowić się nad zamontowaniem trzech, a nie dwóch konstrukcji. Wówczas mebel będzie stabilny i nie załamie się nawet pod sporym obciążeniem.

Stalowe nogi do stołu  zostały wykonane z wysokiej jakości materiału. Wszystkie spawy zewnętrzne są starannie wyszlifowane, dzięki czemu całość wygląda bardzo estetycznie. Co więcej, surowy kształt powstał z profili zamkniętych. W górnej części znajdują się fabrycznie wywiercone otwory do przykręcenia blatu.

Nogi metalowe Lamo są malowane proszkowo na jeden z kilku wybranych kolorów z palety RAL. Tak zakonserwowany produkt można z powodzeniem zamontować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Nogi do mebli będą spełniały swoją funkcję przez długi czas.

Table legs Lamo
Powiązane produkty
Nogi do stołu Hairpin 2

Klasyka designu – stylowe nogi do stołu typu Hairpin wykonane z wysokiej jakości stali. Po…

Nogi do stołu Hairpin 3

Klasyka designu – stylowe nogi do stołu typu Hairpin wykonane z wysokiej jakości stali. Z…

Nogi do stołu Loft II

Niewątpliwie fundamentem każdego stołu są nogi. Muszą być solidne i stabilne, ale także efektowne. To…

Nogi do stołu Simple

Nogi metalowe do stołu o prostym, kwadratowym profilu pozwolą Ci na stworzenie klasycznego mebla, zawsze…

Nogi do stołu Simple Corner

Metalowe nogi do stołu o prostym, kwadratowym profilu pozwolą Ci na stworzenie klasycznego mebla, zawsze…

Nogi do stołu X

Noga do stołu w kształcie litery X wykonana z wysokiej jakości stali jest z pewnością…

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×
×
Wpisz wyszukiwaną frazę
×