O firmie

Firma Lamo od ponad 20 lat z powodzeniem prowadzi działalność w branży metalowej. Nasze konstrukcje stalowe i aluminiowe są obecne w Niemczech, Polsce i innych krajach europejskich.

Kluczem do sukcesu Lamo jest doświadczona kadra specjalistów, profesjonalny park maszynowy oraz wysokiej jakości materiały.

Lamo zajmuje się produkcją ogrodzeń (płoty, bramy, furtki, itp.), schodów zewnętrznych i wewnętrznych, balustrad tarasowych i schodowych, mebli, konstrukcji stalowych i aluminiowych (balkonów, barierek, itp.) a także ścianek wewnętrznych ze szkła i metalu.

Specjalistyczny park maszynowy oraz grono wysokiej klasy specjalistów pozwala także na świadczenie szeregu usług, takich jak renowacja konstrukcji z metalu, malowanie proszkowe i elektrostatyczne, cięcie metalu i wiele innych.

Wychodzimy z założenia, że nie ma sytuacji bez wyjścia, a problemy są po to by je rozwiązywać. Stal jest materiałem, który daje ogromne możliwości konstrukcyjne i staramy się je w pełni wykorzystać.

Metal balustrades Lamo

Nasza misja

W naszej pracy stawiamy na jakość wykonania oraz indywidualne potrzeby klienta. Kompleksowo pomagamy w realizacji projektów, chętnie dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

Nie boimy się wyzwań i chętnie je podejmujemy zgodnie z potrzebami każdego klienta. Oferta Lamo nieustannie się rozwija, podążając za aktualnymi trendami, jednocześnie szanując tradycję i klasyczne wzornictwo. Produkty podzieliliśmy na kolekcje, tak by realizowane projekty były spójne i atrakcyjne pod względem estetycznym.

Branża metalowa to działalność o ogromnym potencjale i możliwościach. Nie chcemy ograniczać kreatywności architektów i projektantów, dlatego też Lamo zapewnia im indywidualne oraz atrakcyjne warunki współpracy.

Odpowiadając na potrzeby klienta, działamy kompleksowo. Możesz mieć pewność, że przeprowadzimy Cię przez cały proces zamówienia od projektu aż po dostawę i montaż.

Zadbamy o trwałość zamówionych rozwiązań i zapewnimy odpowiednią gwarancję ich jakości.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Lamo.

B2B Lamo
Wpisz wyszukiwaną frazę
×