Ogrodzenia i bramy aluminiowe

Ogrodzenia i bramy z aluminium są odporne na warunki pogodowe i nie ulegają korozji. W konsekwencji przez wiele lat nie będziesz musiał martwić się o ich konserwację. W Lamo znajdziesz wiele wariantów kolorystycznych i modeli dopasowanych do charakteru Twojego domu. Czytaj dalej

 • Estetyczny wygląd
 • Wykonany z aluminium
 • Montowany w ziemi
 • Gwarancja stabilności
 • Do domu i przestrzeni publicznej
 • Pokryty farbą proszkową

Dostępne kolory:

 • 9005
 • 9016
 • 9023
 • 7016
 • 8014

Ogrodzenia i bramy aluminiowe

Jeżeli potrzebujesz ogrodzenia, które skutecznie odseparowuje przestrzeń od ulicznego tłumu, uniemożliwia wgląd na podwórko osobom niepożądanym, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z designu propozycja Lamo jest dla Ciebie. Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem wysokiej jakości ogrodzeń i bram z aluminium. Poszczególne panele ogrodzeniowe są skonstruowane tak, by stworzyć jedną, spójną całość.

Z chęcią zaprojektujemy dla Ciebie ogrodzenie aluminiowe wraz z bramą. Muszą być przede wszystkim trwałe i funkcjonalne. Zadbaliśmy o odpowiednie zabezpieczenie przęseł przed warunkami atmosferycznymi. Ponadto nasze ogrodzenia i bramy z aluminium cechuje uniwersalność. Projektując pojedyncze przęsło, myślimy o kompatybilnych z nim elementach – bramie, furtce czy pergoli śmietnikowej. Dzięki temu całość w łatwy i szybki sposób można ze sobą połączyć w dowolnym czasie.

Wiemy jak istotna w przypadku ogrodzenia domu jest estetyka. Nowoczesne ogrodzenia to istotny element aranżacji przestrzeni. Dzięki temu, że ogrodzenia są tworzone z aluminium, nie musisz się martwić o rzucające się w oczy miejsca spawu. Panele ogrodzeniowe malujemy metodą proszkową na wybrany kolor z palety RAL. Z powodzeniem dopasujesz je do charakteru domu i posesji. W zależności od kształtu i uwarunkowań podwórza, możesz wybrać tradycyjną bramę dwuskrzydłową lub bardziej komfortową bramę przesuwną.

Aluminium fences and gates Lamo

Wieloletnie doświadczenie, wysokiej klasy specjaliści i profesjonalny park maszynowy marki Lamo sprawia, że każdy Klient znajdzie u nas odpowiednie ogrodzenie z aluminium.

Działamy kompleksowo, więc zrealizujemy Twoje zamówienie od projektu aż po montaż.

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta. Nasi projektanci zanotują Twoje wymagania, a następnie na ich podstawie stworzą projekt ogrodzenia aluminiowego.

Zobaczysz wizualizację, która pozwoli ocenić Ci efekt końcowy jeszcze przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji zakupowej.

Po akceptacji, przejdziemy do produkcji. Jak ogrodzenie aluminiowe będzie gotowe, umówimy się z Tobą na montaż. Zawsze możesz w ramach serwisu gwarancyjnego zwrócić się do nas, gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania.

 

Aluminium gates Lamo
Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×
×
Wpisz wyszukiwaną frazę
×