Schody

Schody to już nie tylko element domu przeznaczony do przemieszczania się między piętrami, ale także część wystroju. Designerskie konstrukcje mogą znacznie podnieść walory estetyczne całego wnętrza. Architekci coraz częściej umieszczają schody w centralnym, wyeksponowanym miejscu, rezygnując z klasycznej klatki schodowej. Powoduje to, że konstrukcja schodów znajduje się pośrodku centralnego pomieszczenia w domu, jest bardziej widoczna, a zarazem równie funkcjonalna jak ich tradycyjna forma. Lamo specjalizuje się w projektowaniu schodów ze stali, które łączą w sobie funkcjonalność z elegancją i nowoczesnym wzornictwem. Wykonane przez nas projekty dodadzą charakteru każdej aranżacji. Specjalizujemy się w nowoczesnych konstrukcjach, ale cenimy również klasyczne schody.

Przy montażu schodów liczy się każdy centymetr, dlatego nie warto niczego zostawiać przypadkowi. Realizację zlecenia zaczynamy od pomiarów oraz wykonania projektu wizualnej aranżacji schodów. Nasi specjaliści przyjadą do Ciebie, precyzyjnie zmierzą przestrzeń przeznaczoną na schody. Po akceptacji propozycji przystępujemy do produkcji poszczególnych elementów, które posłużą do zamontowania całości na wskazanym przez Ciebie miejscu. Dzięki takiej strategii, montaż u Klienta przebiega znacznie sprawniej, co pozwala na skrócenie czasu instalacji schodów.

Specjalizujemy się w projektowaniu schodów metalowych o nowoczesnym designie, w dowolnym kształcie. Z powodzeniem łączymy stal z materiałami takimi jak szkło, kamień czy drewno. Projektujemy zarówno schody zewnętrzne jak i wewnętrzne. Lubimy wyzwania, dlatego podejmujemy się realizacji nawet najbardziej indywidualnych oczekiwań i wymagań. Za nami lata doświadczeń i wielu zadowolonych Klientów.

Wpisz wyszukiwaną frazę
×