Stolarka aluminiowa

Energooszczędność i wyjątkowy design to cechy charakteryzujące okna i drzwi marki Lamo. Aluminiowe rozwiązania wpisują się w aktualne trendy budownictwa energooszczędnego. Dobór odpowiedniej stolarki aluminiowej to jeden z najważniejszych czynników mających wpływ na energooszczędność całego domu. Bez wyjątku nasze okna oraz drzwi spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa, a także osiągają niezwykłą izolacyjność cieplną oraz akustyczną. Przywiązujemy dużą wagę do jakości wykonania w najdrobniejszych szczegółach.

Aluminium to jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów budowlanych, prawie nie wymagający konserwacji. Doskonale izoluje i jest niezwykle trwałe. Elegancki profil aluminiowy gwarantuje maksymalny dostęp światła i różnorodność zastosowań. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji umożliwia wykonywanie nawet skomplikowanych konstrukcji okien aluminiowych, drzwi a także ścianek działowych.

Składając zamówienie w Lamo, możesz mieć pewność, że wybierasz najlepszą stolarkę aluminiową, która będzie spełniać swoją funkcję przez długie lata. Zatrudnieni w naszej firmie eksperci zawsze doradzą w wyborze okien, oferując wysokiej klasy rozwiązania. Propozycja Lamo jest kompleksowa – obejmuje profesjonalną konsultację, pomiar, projekt, dostawę oraz montaż okien zgodnie z normami prawa budowlanego.

Wpisz wyszukiwaną frazę
×