Okna aluminiowe

Aluminiowe konstrukcje okienne marki Lamo są efektownym rozwiązaniem architektonicznym, sprawdzającym się przede wszystkim w nowoczesnych domach energooszczędnych. Czytaj dalej

  • Estetyczny wygląd
  • Wykonany z aluminium
  • Gwarancja stabilności
  • Do domu i przestrzeni publicznej

Dostępne kolory:

  • 9005
  • 9016
  • 9023
  • 7016
  • 8014

Okna aluminiowe marki Lamo

Wśród elementów mających wpływ na energooszczędność domu, stolarka okienna zajmuje jedno z najważniejszych miejsc. Liczy się nie tylko rodzaj okna, ale również jego prawidłowy montaż.

Marka Lamo od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu, wytwarzaniu i instalacji okien z aluminium. Parametry techniczne stosowanych przez nas materiałów pozwalają na wykonywanie nawet najbardziej nietypowych kształtów okien.

Co więcej, nasza aluminiowa stolarka okienna może być stosowana we wszystkich typach obiektów. Wielość modeli pozwala na indywidualne ukształtowanie elewacji budynku.

To Ty określisz, czy okna aluminiowe Lamo mają być dyskretne lub niewidoczne od strony zewnętrznej, a może mają mieć specjalne kształty?

Wykonujemy projekty okien jednoskrzydłowych lub dwuskrzydłowych, okien aluminiowych stałych przeznaczonych do użytku w budynkach biurowych, obiektach użyteczności publicznej, handlowych i usługowych, w salonach ekspozycyjnych, hotelach, obiektach sportowych, a także obiektach mieszkalnych i zakładach produkcyjnych.

Okna aluminiowe Lamo

Stoisz przed ważną decyzją, jaką jest wybór odpowiedniej stolarki okiennej do Twojego domu?

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta lub wyślij formularz ofertowy. Nasi architekci zadbają o odpowiedni projekt okien aluminiowych, które będą spełniać swoją funkcję przez wiele lat.

Wieloletnie doświadczenie oraz wyspecjalizowany zespół montażystów, po wykonaniu zlecenia zamontuje okna we wskazanym przez Ciebie obiekcie.

Jeśli chcesz zobaczyć realizacje, jakie przeprowadziliśmy z powodzeniem, obejrzyj stronę realizacje.

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą częścią oferty marki Lamo. Projektujemy i wykonujemy m.in.:

Aluminiowa stolarka okienna Lamo
Powiązane produkty
Drzwi aluminiowe

Drzwi zarówno wejściowe jak i wewnętrzne stanowią jeden z ważniejszych elementów naszego domu. Ochrona przed…

Ścianki działowe

Marka Lamo realizuje indywidualne projekty ścian, drzwi oraz konstrukcji ze szkła i metalu. Skorzystaj z…

Witryny sklepowe

Przestronne, estetyczne i nowoczesne witryny sklepowe to wizytówki placówek handlowych oraz usługowych. Marka Lamo przygotowała…

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×
×
Wpisz wyszukiwaną frazę
×