Daszki nad drzwiami

Dostępne w ofercie Lamo daszki nad drzwi wejściowe, mające chronić wejście przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, to najwyższej jakości rozwiązania. Wykonujemy daszki i zadaszenia nad wejściami do budynków o konstrukcji stalowej, malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Wypełnienie może być z poliwęglanu lub szkła bezpiecznego. Proponujemy szerokie możliwości ich konfiguracji, obejmujące m.in. kolory, rozmiary oraz materiały, z których są tworzone. Czytaj dalej

  • Estetyczny wygląd
  • Gwarancja stabilności
  • Do domu i przestrzeni publicznej
  • Pokryty farbą proszkową

Dostępne kolory:

  • 9005
  • 9016
  • 9023
  • 7016
  • 8014

Daszki nad drzwiami to gwarancja bezpieczeństwa

Elegancka linia i modny styl w połączeniu z najwyższą jakością to cechy charakterystyczne zadaszeń nad drzwi marki Lamo.

Poniżej znajdziesz proponowane przez nas wzory daszków nad drzwi wejściowe. Jeżeli żaden z proponowanych wzorów nie odpowiada Twojej wizji, nic nie szkodzi.

Skontaktuj się z nami, a projektanci Lamo stworzą dla Ciebie konstrukcję, która spełni Twoje oczekiwania.

Możesz być pewien, że daszek nad drzwi będzie spełniał najwyższe normy, a jednocześnie będzie pasował do elewacji budynku.

Konstrukcje zadaszeń drzwiowych opierają się na solidnych, stalowych elementach. Do tego możesz wybrać wypełnienie, które będzie ze szkła, pleksiglassu lub innego materiału.

 

Daszki nad drzwiami Lamo

Osłonięcie drzwi i okien, a także ich najbliższego otoczenia przed działaniem opadów atmosferycznych ma znaczenie nie tylko w kontekście utrzymania ich w jak najlepszym stanie, ale również dla Twojej wygody.

Deszcz spływając po drzwiach, czy oknach może dostawać się do środka budynku, a śnieg zalegając na wycieraczce będzie blokował swobodne otwieranie drzwi.

Co więcej, warto zwrócić uwagę na to, że wielu producentów drzwi wymaga dla celów gwarancyjnych osłonięcia drzwi przed wpływem czynników atmosferycznych.

Zapraszamy do skorzystania z formularza ofertowego. Wpisz parametry jakie powinien spełniać Twój daszek nad drzwiami, a my dołożymy wszelkich starań, by szybko pojawił się na fasadzie Twojego domu.

Marka Lamo to nie tylko wszelkiego rodzaju konstrukcje ze stali i aluminium. Wiedzą i doświadczeniem dzielimy się poprzez świadczenie usług takich jak:

 

Daszki nad drzwiami Lamo
Powiązane produkty
Zadaszenia tarasowe

Szukasz miejsca, gdzie można odpocząć i się zrelaksować? Chcesz cieszyć się swoim ogrodem i naturą?…

Zapytaj o ofertę

Treść dodatkowa zapytania o ofertę

Maksymalny rozmiar pliku 15Mb. Akceptowane rozszerzenia: JPG, PNG, PDF, ZIP, RAR, DOC, DOCX
×
×
Wpisz wyszukiwaną frazę
×